Misja firmy DormaFirma uważa, że modę trzeba śledzić, dlatego też dosyć często kierownictwo firmy uczestniczy w „targach mody” aby zaczerpnąć świeżych pomysłów  oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat nowych technologii w dziedzinie maszyn szwalniczych, a także samych materiałów. Firma poszukując nowych inspiracji i wzorów nie zapomina wygodzie oraz stylu życia nowoczesnej kobiety. Przedsiębiorstwo Dorma nastawione jest na klientki w różnymi wieku oraz o zróżnicowanej budowie ciała. Dlatego też w swojej ofercie postanowiło udostępnić produkty w różnych rozmiarach. Począwszy od rozmiaru 34 a dochodząc do rozmiaru 52. Celem firmy Dorma jest zaspokojenie potrzeb klientek, przez co stała się elastyczna na propozycje zmian. Ponieważ najważniejszy jest jednak klient świadomy swoich życzeń. Staje się on bowiem partnerem powstawaniu krawieckiego dzieła. Dla mniej zdecydowanych klientek, firma proponuje standardowe rozwiązania z gamy swojego asortymentu.
         Mimo iż firma dobiera tkaniny wysokiej jakości, to cechuje ją rozsądek z ustalaniu cen. Nastawiona jest na wysoką jakość przez wprowadzanie atrakcyjnego i szykownego  wzornictwa , nowoczesnych tkanin oraz ścisłej kontroli nad całym procesem produkcji. Dewizą firmy jest praca dla klienta i z klientami. To właśnie oni napędzają firmę, „podpowiadają” nowe rozwiązania, dlatego firma Dorma jest otwarta na sugestie ze strony nabywcy.
Klientkami często są kobiety biznesu, które cenią sobie solidność oraz perfekcjonizm wykonania. Stosując się do takich dewiz firma zdobywa szacunek i zaufanie na tak obleganym rynku. Doświadczenie firmy oraz jej kontakt z klientem zapewnia gwarancję jakości.


 


FIRMA " Dorma" Producent odzieży i eleganckiej konfekcji damskiej

Google+