Historia firmy DormaPPHU „Dorma” działa na rynku krajowym od 1996 roku. Rozwija się prężnie i zdobywa coraz większą renomę nie tylko już u swoich stałych klientów. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, które zatrudnia kilka dodatkowych osób. Siedzibą firmy jest miasto Zielona Góra. Początki firmy były ciężkie, ponieważ wtedy rozpoczynał się wysyp taniej odzieży produkcji chińskiej i tureckiej. Utrudnieniem również było to, że produkcję rozpoczęto na jednej prostej maszynie, która była wykorzystywana do maksimum możliwości. Jednak z czasem wszystko zaczęło się stabilizować i nastąpił powolny lecz sukcesywny rozwój firmy. Dokupiono maszyny, ulepszano proces wykańczania. Tak jak zmieniała się firma tak zmieniał się również asortyment. Pierwszymi produktami były kurtki, jednak po latach firma zaczęła się specjalizować w kostiumach damskich, spódnicach, spodniach. Poszerzała swój asortyment można powiedzieć „z dnia na dzień”. Obecnie na rynku jest już wiele fasonów tego typu asortymentu oraz doszło wiele innych między innymi: sukienki, tuniki, gorsety. Właściciele firmy starają się urozmaicać gamę produktów i wciąż projektują nowe fasony, dzięki czemu firma utrzymuje się na rynku na stosunkowo wysokim poziomie.
Firma zaspokaja potrzeby swoich klientów poprzez różnorodną gamę kolorów, fasonów oraz wprowadzaniu nowych materiałów z jakich są szyte ubrania. Dzięki czemu klientkami są kobiety w różnym wieku oraz o różnym upodobaniu. Jako podwykonawca firma współpracuje z wieloma ekskluzywnymi sklepami na terenie całej Polski. Grono odbiorców detalicznych wciąż się poszerza, dzięki jakości wyrobów oraz sposobu szycia. Firma Dorma stara się wychodzić naprzeciw modzie oraz jakości i wprowadza nowe wzornictwa, przez co galanteria odzieżowa cechuje się doskonałością formy i estetyki. Lata ciężkiej pracy nauczyły zespół szybkiego reagowania na wymogi rynku oraz sugestie klientów, dzięki czemu firma ma przewagę konkurencyjną. Dzięki podążaniu za trendami w modzie przedsiębiorstwo „Dorma” stało się marką na wysokim poziomie.
Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy oraz bardzo dobrze zorganizowany dział produkcji. Cały proces logistyki produkcji tak zorganizowano aby ułatwić działalność nie tylko w zakładzie ale również na wymagającym rynku.


 


 


odzież damska producent odzieży, elegancka wizytowa odzież damska

FIRMA " Dorma" Producent odzieży i eleganckiej konfekcji damskiej

Google+